Kompaktné bazény

Naše portfólio výrobkov sme rozšírili o novinku – kompaktné bazény. Kompaktný bazén predstavuje koncept jednoduchého, ľahkého, skladného a ľahko manipulovateľného (transportovateľného) bazéna.

Kompaktné bazény sa umiestňujú na povrchu, bez nutnosti betónovania, či výkopových prác a taktiež bez potreby úpravy podkladového terénu. Ich ďalšou nespornou výhodou je veľmi ľahký transport a následné uskladnenie mimo sezóny, či už do krytých priestorov ako sú garáže a pivnice, alebo jednoducho jeho prevrátením dnovou časťou na vrch.

O filtrovanie vody sa postará kompaktná filtrácia, ktorá však nemusí tvoriť jeho súčasť. Filtráciu si môžete zaobstarať aj vo vlastnej réžii, prípadne môžete bazén používať aj bez nej.

K príslušenstvu bazéna je možné doobjednať poklop (jednoduchý, spevnený alebo izolovaný), filtráciu, rebríky či vnútorné sedenie.

Pre bližšie informácie a ceny nás neváhajte kontaktovať, veľmi radi Vám poskytneme viac informácií.

Kompaktné bazény vyrábame v nasledovných štandardných rozmeroch:

Priemery: 1200, 1500, 1800, 2100, 2400 mm 

Hĺbky: 500, 600, 750, 1000 mm

kompaktný bazén

V prípade záujmu je možné vyrobiť aj akýkoľvek iný atypický rozmer.

Vo voliteľnom príslušenstve je možné dokúpiť ku kompaktnému bazénu aj poklop, ktorý zvýši úroveň užívateľského komfortu používania, najmä zabránením vniknutia nečistôt do vody, zlepšením udržania ideálnej teploty vody a taktiež zvýši variabilitu rozsahu použitia bazénu aj na iné účely.

Lacný bazén plastový
lacný bazén
lacný bazén


Ochrana osobných údajov
Telefón: 0903 710 211 Fax: 033 64 90 444
2024 Majaplast